Centrum Edukacyjno- Rozrywkowe

Patio Park

Patio Centrum Edukacyjno-Rozrywkowe to miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło fantastycznie się bawić, poznawać nowych znajomych i znaleźć ujście dla swojej nieokiełznanej energii. W atmosferze spokojnego i bezpiecznego miejsca Rodzice i Opiekunowie mogą chwilę odpocząć od trosk dnia codziennego, nadrobić zaległości w lekturze, napić się wybornej kawy, herbaty lub zjeść nasze przepyszne rzemieślnicze lody Gelato Nobile które produkujemy na miejscu. Naszą misją było wykreowanie przestrzeni przyjaznej dla wszystkich gości. Zadbaliśmy o zabawki oraz urządzenia stymulujące rozwój i koordynację wzrokowo-ruchową tak aby każda godzina spędzona w Patio była równie rozrywkowa jak i edukująca.

sala zabaw

Marzycie o miejscu do zabawy i kreatywnego spędzania czasu? My też!

Dlatego postanowiliśmy, że tu na ziemi Pszczyńskiej, na południu Polski, powstanie Patio centrum edukacyjno-rozrywkowe, miejsce, które pozwala ściągać marzenia na ziemię.

Nowoczesna przestrzeń jest dostosowana do potrzeb i możliwości dzieci w różnym przedziale wiekowym. Dzięki połączeniu funkcji jest także odpowiedzią na potrzeby rodziców, zarówno tych, którzy kochają spędzać czas aktywnie z dzieckiem jak i tych, którzy cenią sobie chwilę wytchnienia.

Patio centrum edukacyjno-rozrywkowe bawi, uczy i zaskakuje z każdym dniem coraz bardziej! Analizujemy potrzeby i poziom zadowolenia dzieci, tak by oferta spełniała oczekiwania nawet największych małych sceptyków!

Zabawa i edukacja

W całym naszym urokliwym centrum, ukryte są pełne tajemnic tablice informacyjne. Oczekują, aby odkryć je i zanurzyć się w fascynującym świecie wiedzy. Dowiesz się o zagadnieniach tak różnorodnych, jak smog czy sposoby ochrony środowiska. Chwytaj tę szansę, aby wciągnąć się w poznawczą przygodę, która nie tylko otworzy Ci oczy na nowe horyzonty, ale także wpłynie na Twój sposób myślenia!

patio park, cennik